İletişim Kur

İletişim Kur Köpek Memesi Tedavisi

İletişim Kur, köpek memesi hastalığı için tedavi edici bitkiler ve uzman hekim, organik tedavisi, vücudumuzda ter bezlerine yerleşerek Hidradenitis suppurativa

Bu hastalıktan kurtulanlar, nasıl kurtuldular? Nasıl iyileştiler? Forum sayfasında paylaşanların yorumlarını okuyabilir, sizde yorum yapabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Bilgi paylaşım platforumu Hs Köpek memesi hastalığı forum ve yorumları.

Fitoterapi nedir?

Fitoterapide nebat ilaçları, hazırlama ve içerik hastayla meydana getirilen ustalaşmış bir konsültasyona bakılırsa sıralanmış. Fitoterapi, vücutun düzgüsel fonksiyonlerini uyarmak yada etkinleştirmek için işlevler ve işlevsellik kendini iyileştirmesine destek olurlar.

Fitoterapi, her müşteriye hususi bir tanı koymada benzeri olmayan bir yöntem olarak yaklaşır. Elde edilmiş bitkisel ürünler, özelleşmiş bir bitkidir, bir nebat olabilir. Otlar, çay, tentür, kapsama, tablet ve topikal kullanım için bir losyon / krem ​​şeklinde reçete edilebilir.

Hidradenitis suppurativa HS’NİN BELİRTİLERİ

Hidradenitis suppurativa’yı (HS) anlamanın ilk adımlarından biri hastalığın işaret ve emareleri mevzusunda kendinizi eğitmektir. Burada HS’nin çeşitleri mevzusunda data alabilirsiniz.

1. Hidradenitis suppurativa evre: Yorumları Sinüs traktı yada skarlaşma olmadan tek yada azca sayıda çıbanlar.1,2 Ağrılı şişlikler ve apseler koltukaltında, Kurtulanlar kasık çevresinde, baldırların iç kısmında, kalçalarda ve memelerin altında görülebilir.

Bu kırılgan şişkinlikler genel anlamda bezelye büyüklüğünde sert nodüller olarak adım atar. Kurtulanlar Tipik olarak kırmızı olduklarından bu nodüller bir çok süre akne, kıl dönmesi ya da herpes benzer biçimde bir cinsel hastalıkla karıştırılırlar.

2. Hidradenitis suppurativa evre: Yorumları Birden fazla bölgede sinüs traktları ve skarlaşmalarla tekrarlayan çıbanlar. HS Hastalığından Tek bir lokasyondaki uzun soluklu yada tekrarlanan çıbanların sonucu olarak HS ile skar oluşabilir.

3. Hidradenitis suppurativa evre: Yorumları Etkilenen bölgede yaygın, birbiriyle çoklu sinüs traktlarıyla bağlı çıbanlar (ceviz büyüklüğünde) şiddetli skarlara ve fena kokulu HS Hastalığından akıntıya niçin olabilir.

Hidradenitis suppurativa:

Güncel Hidradenitis Süpürativa (HS); tekrarlayan, kronik inflamatuar birderi hastalığıdır. Puberte sonrası süregelen, derin, inflamatuar ağ-rılı lezyonlarla karakterizedir. Vücudun apokrin bezlerle karakte-rize olan; aksilla, anogenital ve inguinal bölgelerinde yaygındır.

Hastalığın prevalansı çalışmanın popülasyon ve metodolojik özel-liklerine bağlı olarak %1-4 benzer biçimde geniş bir aralıkta olduğuna işaretetmektedir.

Hastalık; birçok hastalık ile beraberlik izah edebilir.Bunlara; aşırı kiloluluk, inflamatuar bağırsak hastalıkları; metabolik sen-drom, foliküler oklüzyon sendromları örnek gösterilebilir.

HS;foliküler pilosebase Hidradenitis suppurativa ünitenin inflamatuvar hastalığı olarak kabuledilmektedir.

Foliküler bir oklüzyon Hidradenitis suppurativa ve buna sekonder gelişenbir inflamatuar cevap söz mevzusudur. Hastalığın başlangıcında;genetik bir zemin olması haricinde; sigara kullanımı ve obeziteninde büyük rol oynadığı ortaya konmuştur. Hastalık sertliğini veevresini belirlemede, çeşitli sınıflama ve skorlama sistemleri oluş-turulmuştur.

Hidradenitis suppurativa HS tedavisinde; tüm hastalar mevcut hastalık durumlarına bakılırsa bireysel olarak değerlendirilir ve tedavi seçimibuna bakılırsa yapılır.

Hidradenitis suppurativa Medikal tedavisi; antibiyotikler (klindamisin –rifampisin kombinasyonu, tetrasiklin), asitretin, biyolojik ajanlar(adalimumab, infliksimab, etanersept, anakinra, ustekinumab) vebirçok tedavi alternatifini ihtiva eder. Hastalıkta; bilhassa medikal te-daviye dirençli olduğu durumlarda kullanılmak suretiyle birçok cer-rahi tedavi seçeneği de tanımlanmıştır.